KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14413343
nr 1441 3343
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 73/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Bildmått: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:50:21
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner